Używamy plików cookies w celu generowania statystyk oglądalności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 


 


misja i wizja przedszkola
sale dydaktyczne
zajęcia dodatkowe
rekrutacja

cała Polska czyta dzieciom

Bieżące ogłoszenia

aktualności
archiwum:
> rok szkolny 2018-2019
> rok szkolny 2017-2018
> rok szkolny 2016-2017
> rok szkolny 2015-2016
> rok szkolny 2014-2015
> rok szkolny 2013-2014
> rok szkolny 2012-2013


 
Najbliższy termin :Roraty- środy i piątki


godz. 7.00Serdecznie zapraszamy.

   

 


zakon
historia pałacu Żołędowo


 
Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz.:
6.30 – 16.30.

Interesantów przyjmujemy w dni powszednie w godzinach:
8.00 - 9:00; 14.00 - 16:30.
tel/fax. (52)381-30-30
>> PRZEDSZKOLAK / podstrona dla rodzica
ost.informacje z 30.11
Teksty wierszy i piosenek na miesiąc grudzień.
 Bieżące ogłoszenia :
30 listopad 2018

Kalendarium.

Grudzień:

6.12
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem Biskupem;
12.12- Zajęcia integracyjne z psem;
19.12- spotkanie opłatkowe z rodzicami, przedstawienia jasełkowe, godz. 15.30

 
  :: wydarzenia archiwalne
     rok szkolny 2016-2017

Czerwiec 2017
 

28 czerwiec 2017

Hurra! WAKACJE!

Wszystkim życzymy udanych wakacji, dużo wypoczynku, radości i pokoju serc.

22 czerwiec 2017

Kilometry dobra.

Zakończyła się akcja "Kilometry dobra" zorganizowana przez Caritas. W naszym przedszkolu ułożyliśmy 9 metrów "1"=złotówek, czyli zebraliśmy w sumie 396 złotych!!! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło. Caritas Diecezji Bydgoskiej pozyskane w kampanii środki przeznaczy na: 1. Wsparcie projektu Hospicjum Olszewka. 2. Dzieła pomocowe dla osób chorych, niepełnosprawnych i bezdomnych.

21 czerwiec 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Kolejny rok szkolny za nami. Tradycyjnie już, uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło sie na scenie "Pod dębem". Wiele wzruszeń...20 czerwiec 2017

Kuchcikowo w grupie starszej.

Chociaż wakacji już tuż, tuż, dzieci w przedszkolu podejmują różne zadania. Grupa BRATKI przygotowała dzisiaj podczas "Kuchcikowa" smaczne babeczki.


13 czerwiec 2017

"Morskie opowieści".

Gościliśmy dzisiaj w naszym przedszkolu Teatr Bajeczny. Obejrzeliśmy spektakl pt.:”Morskie opowieści”. W przedstawieniu brały udział morskie stworzenia, które podczas swoich przygód uświadomiły nam, jak ważne jest dbanie o czystość środowiska. Bohaterowie spektaklu nauczyli nas, że nie wolno wyśmiewać się z inności oraz pokazały, jak należy szanować innych.12 czerwiec 2017

Neoprezbiterzy diecezji bydgoskiej.

Podczas spotkań z ogniska misyjnego odwiedzali nas i głosili katechezy obecni neoprezbiterzy diecezji bydgoskiej. Dzisiaj księża: ks. Paweł Rybka, ks. Bartłomiej Brzeziński, ks. Patryk Styba oraz ks. Marcin Kucharczyk odprawili mszę świętą w naszych intencjach, w której uczestniczyły dzieci starsze. Na zakończenie mszy świętej każde dziecko otrzymało prymicyjne błogosławieństwo oraz pamiątkowe obrazki.06 czerwiec 2017

Msza święta.

W naszym przedszkolu wielkie świętowanie ponieważ wspominaliśmy dzisiaj patronkę przedszkola, błogosławioną Matkę Marię Karłowską. Przeżyliśmy wspólną mszę świętą pod przewodnictwem ks. Andrzeja Marmurowicza. Potem nastąpiło słodkie małe co nieco, jakby powiedział Kubuś Puchatek.


 

04 czerwiec 2017

Festyn rodzinny.

01 czerwiec 2017

"Dzień Dziecka" na sportowo.Maj 2017
 

31 maj 2017

Zajęcia umuzykalniające.

Już po raz kolejny spotkaliśmy się z panem Sławomirem Głowal, który przeprowadził z nami zajęcia o muzyce etnicznej.26 maj 2017

Dzień Pracusia u STOKROTEK.


24 maj 2017

Ognisko misyjne.

Spotkaliśmy się dzisiaj z o. Marcinem Dusińskim, który pracował na misji w Paragwaju. Zapoznaliśmy się z paragwajskimi instrumentami, strojami oraz wspólnie przygotowaliśmy napój terere, który przyrządza się na zimno z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Obejrzeliśmy także prezentację multimedialną o życiu mieszkańców Paragwaju.


19 maj 2017

Zajęcia otwarte z języka angielskiego.


17 maj 2017

Kuchcikowo u Stokrotek.

Nasze maluchy poznają w tym tygodniu różne zawody.Dzisiaj zamieniliśmy się w cukierników i przygotowaliśmy smaczne czekoladowe ciasto z wiśniami.
 

12 maj 2017

Zajęcie otwarte w grupie młodszej.

Dzieci młodsze zaprosiły swoich rodziców do zabawy z kotkami.

10 maj 2017

Wycieczka.

W tym roku na naszą wycieczkę udaliśmy się do "Fundacji piękniejszego świata" mieszczącej się w Skłudzewie. Zapoznaliśmy się z różnymi technikami plastycznymi oraz wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych.


07 maj 2017

Msza święta.

04 maj 2017

Kilometry dobra.

Caritas Diecezji Bydgoskiej od 01.04.2017 r. realizuje kampanie społeczną „Kilometry Caritas”. Przez 3 miesiące, razem z innymi Caritas diecezjalnymi pozyskiwać będzie pieniądze poprzez: zbiórki w szkołach, parafiach, stronę internetową, festyny itp. Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinessa. Konkurencją jest układanie ciągu monet o jednym nominale – stąd Kilometry Caritas. Monety o nominale 1 zł przykleja się na taśmę klejącą, tworząc metrowe odcinki. Jest to jednak przede wszystkim kampania charytatywna, w której najważniejszy jest potrzebujący człowiek. Caritas Diecezji Bydgoskiej pozyskane w kampanii środki przeznaczy na: 1. Wsparcie projektu Hospicjum Olszewka. 2. Dzieła pomocowe dla osób chorych, niepełnosprawnych i bezdomnych. Zapraszamy do aktywnego włączenia się w Kilometry Caritas w naszym przedszkolu.

Kwiecień 2017
 

27 kwiecień 2017

Zajęcia otwarte w grupie BRATKI.
26 kwiecień 2017

Teatr Bajeczny.

Obejrzelismy dzisiaj spektakl "Słowik" w wykonaniu Teatru Bajecznego z Bydgoszczy. Była to wiosenne przedstawienie o przyjaźni i braterstwie z morałem- nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe oraz prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie.

25 kwiecień 2017

Ognisko misyjne.

Wraz z ks. diakonem Marcinem Kucharczykiem z Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy przenieśliśmy się podczas zajęcia "Ogniska misyjnego"do Oceanii.

24 kwiecień 2017

Imieniny s. Dyrektor Fides Lemanczyk.

Dzieci oraz pracownicy przedszkola złożyli dzisiaj s. dyrektor Fides serdeczne życzenia imieninowe. Życzyliśmy Siostrze Bożego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Maryi Panny i błogosławionej Matki Marii Karłowskiej.

21 kwiecień 2017

Cała Polska czyta dzieciom.

Przedszkolacy chętnie słuchają czytanych im bajek, dzisiaj również były bardzo skupione gdy czytał im tata Martynki, pan Rafał.

 

12 kwiecień 2017

Spotkanie z zającem wielkanocnym.

Długo oczekiwany zając wielkanocny zawitał do naszego przedszkola przynosząc dzieciom upominki.11 kwiecień 2017

Kuchcikowo w grupie młodszej.

Dzisiaj dzieci przygotowały koreczki. Mniam, mniam.

04 kwiecień 2017

Cała Polska czyta dzieciom.

Przedszkolakom czytał pan Krzysztof- tata Wojtka. Dziękujemy.

02 kwiecień 2017

Msza święta.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną modlitwę.

Marzec 2017
 

31 marzec 2017

Zajęcia umuzykalniające.

Przedszkolacy spotkali się dzisiaj z panią Mirosławą Gawryłkiewicz, znaną bardziej jako Nutka Milutka. Pani Mirosława wraz ze studentkami przeprowadziła zajęcia umuzykalnijące, których tematem było zapoznanie dzieci z klarnetem.30 marzec 2017

Wiosenne Kuchcikowo w grupie starszej.29 marzec 2017

Odwiedziny Matki Generalnej.

Mieliśmy dzisiaj w przedszkolu wyjątkowego gościa. Przyjechała do nas Przełożona Generalna Zgromadzenia Sióstr Pasterek, Matka Gracjana Zborała. Dzieci złożyły Matce życzenia na Święta Zmartwychwstania Pana Jezusa i wręczyły wykonane w przedszkolu upominki.

28 marzec 2017

Wiosenne Kuchcikowo w grupie młodszej.22 marzec 2017

Zajęcia z plastyki.

Przedszkolacy spotkali się dzisiaj z panią Moniką Owieśna, która jest artystą plastykiem, min. ilustruje książki. Dzieci z grupy młodszej malowały autoportrety, dzieci starsze miały dwa zadania- tworzyły formy przestrzenne oraz rysowały ołówkami.17 marzec 2017

Wydarzenia.

Dzisiaj swoje imieniny świętował pan Zbyszek Ziółkowski- pracownik naszego przedszkola-któremu dzieci złożyły serdeczne życzenia.

Grupa starsza "BRATKI" miała zajęcia z tzw. Dnia Pracusia. 

15 marzec 2017

V Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski.

Tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie konkursu recytatorskiego, na który zapraszamy sąsiednie przedszkola. W tym roku szkolnym odbył się on 15 marca i zgromadził 27 dzieci z ośmiu placówek:
1. Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka.
2. Przedszkole Niepubliczne „Zameczek II”.
3. Przedszkole Samorządowe w Borównie.
4. Przedszkole Niepubliczne „Humpty Dumpty”.
5. Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa kraina”.
6. Przedszkole Językowo- Artystyczne „Ence- Pence”.
7. Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku.
8. Przedszkole Dobrego Pasterza.

Przedszkolacy wykazali się dużymi umiejętnościami recytatorskimi oraz aktorskimi. Jury w składzie: pani Elżbieta Słysz- nauczyciel języka polskiego (Gimnazjum w Żołędowie), pani Mirosława Gawryłkiewicz- wykładowca Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, bliżej nam znana jako Nutka Milutka oraz siostra dyrektor s. Fides Lemanczyk miało trudne zadanie wyłonienia laureatów. Udało się jednak tego dokonać i wszystkie dzieci zostały docenione i nagrodzone.

14 marzec 2017

"Cała Polska czyta dzieciom."

Nauczyciele czytają dzieciom głośno każdego dnia, natomiast na specjalne spotkania zapraszamy różnych gości. Dzisiaj dzieciom czytała mama Majki- pani Bogusia. Bardzo dziękujemy.

10 marzec 2017

Dzień Pracusia w grupie młodszej.
08 marzec 2017

Ognisko misyjne.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu "Ognisko misyjne" odwiedziły nas Siostry Służebnice Prawdy Bożej, które pochodzą z Indii, a pracują w bydgoskim Domu Księży Emerytów. S. Elżbieta i s. Gracia chętnie odpowiadały na pytania dzieci- częściowo w języku polskim częściowo zaś w języku angielskim, śpiewały razem z nami i tańczyły. Dziewczynki z grupy młodszej zrobiły Siostrom niespodziankę, przebierając się z indyjski strój- sari. Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Kobiet Siostry otrzymały od chłopców kwiaty.

01 marzec 2017

Mini- Opera.

Przedszkolacy świetnie się dzisiaj bawili oglądajac mini- operę "Do trzech razy królewna".Luty 2017
 

26 luty 2017

Msza święta.
23 luty 2017

Kuchcikowo.

Dzisiaj tzw. "tłusty czwartek" dlatego grupa młodsza podczas "Kuchcikowa" przygotowała smaczne gofry dla wszystkich dzieci oraz pracowników. Dziękujemy!!!

22 luty 2017

Ognisko misyjne.

Podczas kolejnego "ogniska misyjnego" spotkaliśmy się z o. Markiem Myślińskim, misjonarzem w Senegalu. Usłyszeliśmy o codziennym życiu mieszkańców tego afrykańskiego kraju. o. Marek pokazał na też różne instrumenty i domowe przedmioty. Wspólnie śpiewaliśmy, grając jednocześnie na instrumentach.
22 luty 2017

"Ze szkolnej ławki".

We wtorkowy wieczór widzowie TV Trwam obejrzeli program "Ze szkolnej ławki", w którym zaprezentowano nasze przedszkole. Link do programu- klikając na zdjęcie.


 

16 luty 2017

"Ze szkolnej ławki".

Gościliśmy dzisiaj ekipę telewizyjną TV Trwam, która nagrywała u nas fragmentu programu "Ze szkolnej ławki." Było to niecodzienne i bardzo ciekawe doświadczenie dla dzieci. Zapraszamy na emisję programu z naszym udziałem we wtorek 21 lutego o godz. 18.15, w TV Trwam.


15 luty 2017

Bal karnawałowy.


14 luty 2017

Wycieczka STOKROTEK do kuchni.
02 luty 2017

Święto Ofiarowania Pańskiego.

Dzisiaj przedszkolacy i pracownicy naszej placówki złożyli serdeczne życzenia wszystkim siostrom z okazji przypadającego Dnia Życia Konsekrowanego.

Styczeń 2017
 

30 styczeń 2017

Wspomnienia z ferii zimowych.
27 styczeń 2017

Podróż po Europie.26 styczeń 2017

Z wizytą u indian.

Dzisiaj nasi przedszkolacy zamienili się w amerykańskich indian.
25 styczeń 2017

Oceania i podwodny świat.24 styczeń 2017

Afryka.

Kolejnym przystankiem w naszej kolorowej podróży była zielona Afryka.
23 styczeń 2017

Projekt edukacyjny.

"Kolorowa podróż po świecie" rozpoczęta!Dzisiaj udaliśmy się na kontynent Azji, do Japonii.

Dzieci z grupy młodszej przeżywały także dzień urodzin Zuzanny, której składamy serdeczne życzenia.

 

22 styczeń 2017

Msza święta.
20 styczeń 2017

Dzień Pracusia u maluchów.
19 styczeń 2017

Dzień Babci i dziadka w grupie STOKROTKI.

Grupa młodsza przygotowała dla babci i dziadka bajkę "O bardzo głodnym wilku."18 styczeń 2017

Wydarzenia.

Dzień 18 stycznia obfitował w naszym przedszkolu w różne wydarzenia. Grupa starsza "Bratki" gościła swoje babcie i dziadków na dorocznym spotkaniu z okazji ich święta.

"Stokrotki" zamieniły się w grupę kucharzy i zrobiły smaczną pizzę.

Tego dnia wspominamy w kościele św. Małgorzatę Węgierską- patronkę s. Małgorzaty, wychowawczyni grupy młodszej, której dzieci złożyły życzenia z okazji imienin.
11 styczeń 2017

Ognisko misyjne.

W piękny, słoneczny chociaż i nieco mroźny dzień odwiedził nas diakon Paweł Rybka z Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy, który przeprowadził wśród dzieci katechezę nt. "Papież i dzieci dla misji."


Grudzień 2016
 

21 grudzień 2016

Kuchcikowo u grupie starszej.

Przy dźwiękach kolęd i w bardzo radosnej atmosferze grupa BRATKI przygotowała dzisiaj bardzo smaczne pierniki.

20 grudzień 2016

Spotkanie opłatkowe i przedstawienia jasełkowe dzieci.
20 grudzień 2016

Ozdoby choinkowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim 26 uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego za ich udział i piękne prace. Gratulujemy ciekawych pomysłów i życzymy dalszych sukcesów.

18 grudzień 2016

Msza święta.

Podczas ostatniej w tym roku kalendarzowym mszy świętej dla przedszkolaków i absolwentów modliliśmy się w intencji Matki Generalnej Gracjany z okazji jej imienin. Złożyliśmy także życzenia świąteczne ks.Maciejowi, który zastępował dzisiaj ks. Darka.


 

16 grudzień 2016

Dzień Pracusia i Kuchcikowo.

Szybko minął nam ten tydzień a w nim zajęcia z Kuchcikowa w grupie młodszej i Dzień Pracusia w obu grupach. Wszystkim przyda się odpoczynek...15 grudzień 2016

Spotkanie z Nutką Milutką.

Przyjechała dzisiaj do nas pani Nutka Milutka czyli Mirosława Gawryłkiewicz, której towarzyszyły studentki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy. Przygotowały dla nas kolędy z Wandą Chotomską "Spojrzały aniołki."14 grudzień 2016

Mały pastuszek i rozbójnik.

W ramach projektu "Łączymy pokolenia- starsi dla młodszych, młodsi dla starszych, we współpracy z Rejonowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej "Śródmieście" w Bydgoszczy, grupa BRATKÓW udała się dzisiaj do DPS "Jesień życia" z przedstawieniem jasełkowym pt."Mały pastuszek i rozbójnik."

09 grudzień 2016

Przegląd jasełek.

Grupa starsza BRATKI wzięła udział w XV Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych Jasełka zorganizowanym przez Przedszkole Dzieciątka Jezus z Bydgoszczy.

06 grudzień 2016

Spotkanie ze świętym Mikołajem.

Listopad 2016
 

30 listopad 2016

Ognisko misyjne.

W ostatnim dniu listopada odbyły się zajęcia z ogniska misyjnego, które poprowadził diakon Bartłomiej Kozłowski z Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy. Ks. Bartek zabrał nas w misyjną podróż do Angoli w Afryce. Bardzo dziękujemy.


29 listopad 2016

Wizyta Teatru Bajecznego.

Obejrzeliśmy dzisiaj spektakl pod tytułem "Zuzanna z Leśnej Krainy." Dzieci świetnie się bawiły i utrwaliły sobie uprzejme słowa- proszę, dziękuję a zwłaszcza przepraszam.

25 listopad 2016

Dzień Pluszowego Misia.

Koniec tygodnia obfitował w wiele wydarzeń- obchody Dnia Pluszowego Misia oraz urodziny Bartka i Jasia, a także imieniny pani Kasi Gackowskiej oraz sióstr Katarzyny Maciejewskiej i Katarzyny Daniec. Wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa.


24 listopad 2016

Kuchcikowo.

Nasze STOKROTKI zapoznały się dzisiaj z kolejnym urządzeniem elektrycznym- opiekaczem do kanapek i przygotowały smaczne zapiekanki.


 

23 listopad 2016

Festiwal piosenki religijnej ze św. Cecylią.

W naszym przedszkolu odbył się dzisiaj "Festiwal piosenki religijnej ze św. Cecylią." Dzieci śpiewały piosenki indywidualnie oraz w zespołach. Licznie zgromadzeni goście, w tym podopieczni DPS "Jesień życia" nagrodzili je gromkimi brawami.
20 listopad 2016

Msza święta.

Wspólnie modliliśmy się w niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Tego dnia uroczyście uznaliśmy Jezusa jako naszego Pana i Króla.


18 listopad 2016

Dzień Pracusia w grupie młodszej.16 listopad 2016

Ognisko misyjne.

Spotkaliśmy się dzisiaj w ramach ogniska misyjnego z diakonem Bartłomiejem Brzezińskim z Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy. Usłyszeliśmy Dobrą Nowinę o ogromnej miłości jaką Bóg żywi do każdego z nas. Dziękujemy.


11 listopad 2016

Święto Niepodległości.

Tegoroczną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczciliśmy koncertem piosenek patriotycznych, który przygotowali wokaliści świetlicy w Żołędowie, natomiast rys historyczny Święta Niepodległości przedstawiła młodzież z żołędowskiego gimnazjum. Przedszkolacy włączyli się w to spotkanie przygotowując flagi narodowe dla wszystkich uczestników.

03 listopad 2016

Cała Polska czyta dzieciom.

Odwiedziła nas dzisiaj mama Zosi z grupy młodszej, pani Barbara, która przeczytała dzieciom książkę o przygodach Tupcia Chrupcia.Bardzo dziękujemy.

Październik 2016
 

27 październik 2016

Owocowe babeczki.

Grupa BRATKI przygotowała dzisiaj na zajęciach z KUCHCIKOWA smaczne babeczki owocowe, którymi poczęstowano maluchy i pracowników. DZIĘKUJEMY!!!


26 październik 2016

Kuchcikowo u STOKROTEK.

Wszystkie dzieci bardzo lubią zajęcia z tzw. KUCHCIKOWA. Dzisiaj grupa młodsza przygotowała smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe.


20 październik 2016

Dzień Edukacji Narodowej.

Świętowaliśmy dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej. Grupa BRATKI pod opieką s. Katarzyny Maciejewskiej przygotowała montaż słowno- muzyczny. Dzieci złożyły wszystkim pracownikom życzenia,zaś siostra dyrektor Fides dziękowała za ich codzienną troskę o jak najlepsze wychowanie przedszkolaków.


19 październik 2016

Zbiórka kasztanów i żołędzi.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę kasztanów i żołędzi. Zakończyliśmy ją 19 października z wynikiem około 120 kg kasztanów i 320 kg żołędzi!!!

19 październik 2016

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka.

Dzisiaj ważny dzień dla wszystkich dzieci, ponieważ zostały oficjalnie włączone w poczet przedszkolaków i starszaków Przedszkola Dobrego Pasterza. Dzieci były bardzo przejęte uroczystością, pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.18 październik 2016

Ognisko misyjne.

Spotkalismy się dzisiaj z ks. Andrzejem Marmurowiczem, odpowiedzialnym za duszpasterstwo misyjne w naszej diecezji. Rozpoczęliśmy w ten sposób tegoroczną formację dzieci poprzez dzieło ogniska misyjnego. Poznaliśmy misjonarzy pochodzących z Bydgoszczy i okolic. Otaczamy ich szczególną modlitwą.


 

16 październik 2016

Msza święta.

Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz włączenie się w przygotowanie liturgii.12 październik 2016

Spotkanie z muzyką etniczną.

Dzieci przeżyły dzisiaj niezapomniane spotkanie z muzyką etniczną w wykonaniu pana Sławomira Głowala. Poznaliśmy różnego rodzaju instrumenty afrykańskie i australijskie.
06 październik 2016

Teatr Lalek Pinokio.

Obejrzeliśmy dzisiaj przedstawienie pt."Kłamstwa kozy" w wykonaniu Teatru Lalek "Pinokio".


03 październik 2016

Międzynarodowy Dzień Muzyki.

Nowy tydzień rozpoczęliśmy śpiewając i tańcząc, rozwijając swoje zdolności muzyczne.Wrzesień 2016
 

30 wrzesień 2016

Wydarzenia.

Dzień 30 września obchodzony jest jako tzw."dzień chłopaka", my również świętowaliśmy, składając naszym chłopcom najserdeczniejsze życzenia.
Ponadto grupa BRATKI miała tego dnia swój Dzień Pracusia i starszacy rozwijali swoje umiejętności samoobsługowe.


25 wrzesień 2016

Msza święta.20 wrzesień 2016

Dzień Przedszkolaka.

Ogólnopolski "Dzień Przedszkolaka" obfitował w wiele wrażeń. Grupa młodsza bawiła się w "Cyrk" oraz przygotowywała słodkie przekąski na zajęciach z Kuchcikowa.
Grupa starsza bawiła się w różnego rodzaju gry i zabawy.


14 wrzesień 2016

"Cała Polska czyta dzieciom".

Przedszkolakom czytała dzisiaj mama Elizy, pani Izabela. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

 

14 wrzesień 2016

Dzień sportu.

Korzystając z pięknej pogody przeżyliśmy dzisiaj tzw. dzień sportu, który przygotował i przeprowadził tata Majki, pan Zbigniew.Bardzo dziękujemy!!!09 wrzesień 2016

Wydarzenia.

Dzisiaj w grupie młodszej bardzo intensywny dzień. Od samego rana zabraliśmy się za porządki w naszej sali, chwilę później zaś świętowaliśmy 4 urodziny Zuzanny.


02 wrzesień 2016

Mecz piłki nożnej.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną zagra w niedzielę mecz z Kazachstanem, a chłopcy z grupy BRATKI dzielnie im kibicują sami grając w "noge".


01 wrzesień 2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017


Sierpień 2016
 

31 sierpień 2016

Pożegnanie pani Doroty.


30 sierpień 2016

Imieniny!

Dzisiaj swoje imieniny obchodziła wychowawczyni grupy młodszej pani Róża Leszczyńska. Dzieci wraz z pracownikami złożyły pani Róży serdeczne życzenia.

 

02 sierpień 2016

Sierpniowe zabawy!

Zgromadzenie Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej w Żołędowie należy administracyjnie do Diecezji Bydgoskiej.
www.diecezja.bydgoszcz.plOrganem prowadzącym przedszkole jest Zgromadzenie Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej, Jabłonowo-Zamek 19, 87-330 Jabłonowo Pomorskie.
www.pasterki.diecezja.torun.pl

Żołędowo; ul. Jastrzębia 27
86-031 Osielsko
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542614379

tel./fax (52) 381 30 30


przedszkole_dp@onet.eu
www.pasterkizoledowo.plnr kont bankowych:

Przedszkole: BS Osielsko
38 8142 1033 0302 9405 2000 0101
Dom Samotnych Matek: PKO
49 1240 1183 1111 0000 1291 1246
 
większa mapa
..:: Copyright © 2012-2016 Przedszkole Dobrego Pasterza w Żołędowie / 018156 / Realizacja - ŁB